Prekybinės palapinės

Prekybinės palapinės

Jei norite būti ryškūs ir būti pastebėti potencialių klientų minioje, rinkitės mūsų gaminamas reklaminės palapines iš daugybės siūlomų modelių, formų, konstrukcijų bei spalvų palečių. Mūsų gaminami produktai atitinka išrankiausių klientų lūkesčius, kurie neapsiriboja tik kokybe bei kaina, bet ir dažnu atveju apima išskirtinumą bei originalumą. Retas mūsų pirkėjas nenori vykdyti prekybos palapinėje, kuri jau iš tolo traukia lankytojų akis, išsiskiria savo informatyvumu ir puikiai atspindi parduodamą prekę ar paslaugą. Mūsų palapines mielai įsigyja ne tik lauko prekybininkai, bet ir savo paslaugas ar prekes eksponuojantys gamintojai ir paslaugų teikėjai vidaus ir lauko parodose bei mugėse.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Palapinė Žvaigždė

Palapinė ŽVAIGŽDĖ - patogus ir greitas būdas uždengti didelį plotą per pakankamai trumpą laiko tarpą..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Prekybinė palapinė Classic

Classic prekybinė palapinė - puikus pasirinkimas ieškantiems greito ir ekonomiško stogo renginiuose...

0.00€ Be PVM: 0.00€

Prekybinė palapinė Octa-Pro

Octa-Pro - profesionali palapinė su ypač tvirtu rėmu. Palapinės kojos gaminamos iš aštuonkampio tvir..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Prekybinė palapinė Premium

Premium klasės greito surinkimo palapinės yra puikus pasirinkimas reikliems klientams. Šios palapin..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Pripučiama palapinė

Gaminame įvairias pripučiamas palapines pagal užsakymą. Siūlome platų dydžių ir formų spektrą. ..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Pripučiama palapinė WAVE

Pripučiamos palapinės WAVE - ne tik prekybinės palapinės su reklama, bet ir inovatyvus reklaminis st..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Pripučiamos palapinės FALCO

Pripučiamos palapinės - FALCO - reklaminės palapinės, kurioms nereikalingas pastoviai veikiantis ven..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Pripučiamos palapinės TRIPOD

Pripučiama palapinė TRIPOD - atviros erdvės pripučiama palapinė reklamai ir renginiams.SUSISIEKIME:&..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Reklaminė palapinė DOME

DOME prekybinė palapinė - klientams, kuriems reikia išskirtinumo ir originalumo. DOME reklaminė pala..

0.00€ Be PVM: 0.00€

Visos mūsų palapinės yra gaminamos iš aukščiausios kokybės detalių ir tokiu būdu mes užtikriname nepriekaištingą produktų kokybę, kuri leidžia mūsų klientams džiaugtis palapinių patvarumu bei ilgaamžiškumu. Dėl palapinių kokybės gali nesijaudinti, kadangi visiems produktams suteikiame garantiją

Nėra paslaptis, kad tokiems lauko paviljonams keliami ne tik kokybės, patvarumo ir originalumo reikalavimai, bet dažnas klientas domisi ir kiek laiko užims tokios perkeliamos palapinės surinkimas ir išrinkimas. Dėl šio klausimo dažnai klientą galime nuraminti, kad prekybinės palapinės surinkimo ir išrinkimo darbai netrunka ilgai, kai kurios palapinės gali būti pastatytos trumpiau nei per minutę, o šiam darbui pakanka vos kelių žmonių, kurie neprivalo turėti jokio specialaus fizinio pasiruošimo. Itin dažnai mūsų gaminamos palapinės nereikalauja ir spacialaus transportavimui skirto automobilio. Didžioji dalis mūsų gaminamų palapinių lengvai gali būti išrenkamos ir kompaktiškai patalpinamos į šeimyninį universalą, o tai visiškai nepadidina transportavimo kaštų kiekvieno pervežimo metu.

Kiekvienam klientui galime pasiūlyti jam labiausiai tinkantį sprendimą, kuris atitiks jo lūkesčius ne tik pagal palapinės grindų matmenis, bet ir aukštį bei formą. Dažnai galime pasiūlyti ir konkrečiai prekybai pritaikytas reklamines palapines, kurios savo funkcionalumu atitiks kliento reikalavimus.

Kaip sakoma, niekada nebūna vienodų lauko palapinių ir tai yra tiesa, nes kiekvienas palapinės savininkas jas papuošia savo versle naudojamomis spalvomis ir logotipais. Šią paslauga Jums atliksime ir mes. Savo parduodamiems produktams siūlome platų spalvų pasirinkimą, dizaino sprendimus bei pilną Jūsų įdėjos įgyvendinimą.

PREKĖ KAINA, EUR be PVM Aprašymas
Prekybinė palapinė Classic 2x2 m (stogas+rėmas, be reklamos) 386 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 2x3 m (stogas+rėmas, be reklamos) 467 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 2x4 m (stogas+rėmas, be reklamos) 566 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 2,5x2,5 m (stogas+rėmas, be reklamos) 412 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 2,5x5 m (stogas+rėmas, be reklamos) 608 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 3x3 m (stogas+rėmas, be reklamos) 438 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 3x4,5 m (stogas+rėmas, be reklamos) 549 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 3x6 m (stogas+rėmas, be reklamos) 689 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.
Prekybinė palapinė Classic 4x4 m (stogas+rėmas, be reklamos) 811 Komplekte: prekybinės palapinės stogas, 100% aliuminis rėmas, kuoliukai, transportavimo krepšiai. Sienos užsakomos papildomai.


PREKĖ KAINA, EUR be PVM Aprašymas
2 m palapinės siena 25 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.
2,5 m palapinės siena 30 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.
3 m palapinės siena 32 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.
4 m palapinės siena 40 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.
4,5 m palapinės siena 46 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.
5 m palapinės siena 50 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.
6 m palapinės siena 60 Uždara Classic prekybinės palapinės siena. Galimas pasirinkimas iš 20 spalvų audinių.Kontaktų forma


Loading...
Loading...